Йому було лише 23… Під Вугледаром загинув Герой з Шостки

Завтра Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини. Траурні заходи розпочнуться 13 лютого за адресою вул. Садовий бульвар, 13. Панахида відбудеться о 10.30 (в приміщенні кінотеатру «Родина»), об 11.00 – церемонія прощання (біля кінотеатру).
Сергій Головач народився 6 січня 2000 року у місті Шостка.
Хлопчик рано залишився без батьків. Навчався спочатку у Шосткинській школі-інтернаті, потім закінчив школу І-ІІІ ступенів №9. Сергій з дитинства захоплювався спортом, активно відвідував футбольну секцію. Для здобуття професійної освіти вступив до Новгород-Сіверського медичного училища, яке через три роки успішно закінчив.

Під час навчання Сергій познайомився з майбутньою дружиною Фаїною, з якою вони спільно прийшли до лав ЗСУ на службу за контрактом та до останнього дня пліч-о-пліч нищили ворогів. Сьогодні Фаїна – бойовий медик.
Життя Сергія часто було сповнене випробуваннями і ніколи не було легким. АлеЄ які б труднощі не готувала доля, він завжди дуже цінував родину та дружбу, був вірним своєму слову, самовіддано любив Батьківщину.

Наступним етапом життя для чоловіка стала служба за контрактом 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, девіз якої: «Україна або смерть».

З 16 липня 2020 року Сергій боронив Україну, був старшим солдатом, виконував обов’язки вогнеметника. Неодноразово нагороджувався за сумлінне ставлення до військової служби.

У 2020-2021 роках воював в зоні ООС в Донецькій і Луганській областях.

Після повернення мріяв отримати вищу освіту, навчався у Міжрегіональній академії управління персоналом за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Друзі та бойові побратими згадують Сергія як добру, розуміючу людину. Головними рисами його характеру називають чесність, справедливість, неприйняття лицемірства, турботу про близьких і ненависть до ворогів.
За своє коротке життя Сергій Головач для багатьох став взірцем для наслідування і великою підтримкою.

6 лютого 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу в районі Вугледару наш земляк отримав поранення, несумісні з життям.

Йому було лише 23… Висловлюємо глибоке співчуття рідним і друзям Сергія Головача і всім, для кого його смерть стала невиправною втратою.

shostkanews.city