Колишній голова Сумської облради очолив батальйон спецпризначенців

Колишній голова Сумської обласної ради Семен Салатенко став командиром батальйону спеціального призначення.

Про це Семен Салатенко повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Моя історія в 2 мотопіхотній роті 37 окремому мотопіхотному батальйоні 56 окремої мотопіхотної бригади завершена. За 1,5 роки я пережив втрати побратимів, важкі бої, поранення, мені вдалось створити кращий боєздатний підрозділ в бригаді і відновити його після страшних втрат осені 2022. Я був суворий і жорсткий зі своїми людьми, але намагався будь-що їх вберегти, завжди слідуючи гаслу “Follow me!”, подаючи власний приклад в найбільш критичних ситуаціях. Виконання бойових завдань і збереження особового складу, бойова підготовка за будь яку ціну, сміливість і нестандартний розум на полі бою – ось це було головними принципами нашої роти, Був незручний для старших начальників і справжнім нічним жахом для тилових служб.

Наша рота була першою на полі бою, пройшла найгарячіші бої, втримали всі позиції, буквально стікала кров’ю але жодного разу не сдавалась. Це заслуга бійців підрозділу!

Я дякую усім своїм бійцям, солдатам, сержантам, офіцерам – командирам взводів і своїм заступникам, я дякую своїм командирам, я пам’ятаю всіх хто загинув і хто втратив здоров’я. Дякую Вам за службу!

Друга рота ви є першою за звитягою!! Дякую!

Тепер в мені інші задачи, вже в якості командира батальйону спеціального призначення, і всеодно я залишаюсь на полі бою”, – написав Семен Салатенко.

Також він звернувся до патріотично налаштованих громодян і бажаючих захищати країну:

“В молодий і дружній колектив окремого батальйону спеціального призначення окремої бригади спеціального призначення Сухопутних Військ України (не плутати з ССО), який мені випала честь очолювати, потрібні: Офіцери командири взводів; заступники командирів рот. Сержанти: головні сержанти рот; головні сержанти взводів; командири відділень. Солдати: оператори БПЛА; сапери; старші стрільці; гранатометники; стрільці; номера обслуги (мінометники); стрільці-снайпери; бойові медики; стрільці-санітари”.

SP