Коли на Сумщині зміниться на краще ситуація з регулярними пасажирськими перевезеннями

Через військові дії росії значно ускладнилися пасажирські перевезення у громадах Сумщини. Особливо багато нарікань надходить саме від жителів північних районів області.

Про це розповів голова Сумської ОВА Дмитро Живицький на пресконференції 24 серпня.

Дійсно, з вимог безпеки у прикордонних населених пунктах, які наразі перебувають в зоні обстрілів і де неможливо гарантувати безпеку перевезень, регулярне транспортне сполучення наразі призупинено. Курсує лише приватний транспорт.

Там, де безпекова ситуація дозволяє і військові не мають заперечень, ми намагаємося відновлювати курсування пасажирського транспорту. Де можливо, максимально запускаємо роботу поїздів, в тому числі приміських.

Планувалося незабаром запустити приміський потяг «Шостка – Середино-Буда». Всі організаційні питання з «Укрзалізницею» вже були вирішені і погоджені з військовими. Проте, через погіршення ситуації із постійними обстрілами прикордонних територій з боку ворожої армії наразі цей поїзд поки не виходитиме на маршрут.

Ситуація із перевезеннями на Сумщині обов’язково зміниться на краще, коли буде відновлено частину зруйнованих руснею мостів. Транспортна логістика однозначно покращиться, і будуть запущені маршрути, які традиційно працювали до війни, запевнив очільник області.