Комунальники Сумщини отримали пересувну аварійну майстерню українського виробництва

Кременчуцький завод комунальної техніки «АльфаТекс» поставив у Сумську область аварійно-відновлювальний автомобіль – майстерню АТ АМ-0102. На шасі Dayun CGC1100 встановлений кузов-фургон, розділений на пасажирський та вантажний відсіки.

Перший призначений для перевезення бригади. Для цієї мети у відсіку встановлені рундуки, обладнані підголівниками та пасками безпеки. Там також є відкидний столик, вентиляційний люк у стелі та автономний обігрівач потужністю 2 кВт.

У вантажному відсіку знаходиться верстат, на якому змонтовані лещата із зусиллям стиснення 30000 PSI (207 Н/мм кв). Праворуч є ніша для генератора. З обох боків фургона також зроблені відсіки для кисневого та газового балонів, із зручним механізмом опускання. Під підлогою облаштували і вантажний відсік, що замикається, для перевезення різних довгомірів.

Що стосується шасі Dayun CGC1100, то воно розраховане на повну масу 11 т. Машина обладнана 4,1-літровим турбодизелем Weichai потужністю 150 к. с., який працює в парі з 6-ступеневою механічною коробкою Shaanxi Fast Gear. Використовуються також комплектуючі від таких іменитих виробників як Bosch, Wabco та ZF.

autocentre.ua

Читайте також: