Костянтин Клочко загинув як герой, захищаючи Суми

8 січня 39 років мало б виповнитися захиснику з Сум Костянтину Клочку. Чоловік в останній тиждень лютого пішов служити до територіальної оборони. А вже першого березня разом із товаришами намагався зупинити колону ворожої техніки неподалік міста. Там чоловіки прийняли бій.

“Пішли рано-вранці. Ми розуміли, куди вони йдуть, але про це ніхто нічого не балакав. Ми дізналися приблизно після обіду. Привезли “двохсотих” і я дізналася, що мій чоловік загинув на цій війні. Одразу сказала дітям: “Ваш тато загинув, як герой, захищаючи нас”. Старший син каже: “Мама, ми це повинні пережити достойно”, — розповідає Юлія Клочко, дружина Костянтина.

Окрім дружини та дітей, у Костянтина Клочка залишилась мати. У день народження сина вона разом із невісткою прийшла на місце, де разом з іншими, бився її син.

“Він мій син. Він був сміливий. Його всі любили, він усіх любив. Ми просто телефоном вранці побалакали, вони жили в Сумах, а я — в Роменському районі. Я не бачила, як він пішов”, — говорить пані Катерина.

Разом із Костянтином в тому бою віддали життя ще четверо бійців. У пам’ять про них неподалік від місця загибелі встановили меморіальний камінь.

suspilne.media