Крафтова сироварня на Сумщині виготовляє “Мирний” сир

В Андріївській сироварні, яка нещодавно відкрилася на Сумщині, працюють над розширенням виробництва та створенням нових робочих місць. Наразі сироварня працює в одну зміну, переробляючи 2-3 т молока на тиждень. Сировина для виробництва — з власної ферми, де утримується близько 400 дійних корів.

“Наразі ми працюємо над розширенням асортименту продукції. Маємо декілька різновидів твердих сирів, серед них, наприклад, сир гауда з різними добавками. Розробляємо нову рецептуру, тож будемо додавати й інші смаки. Сир качота — бутербродний, добре плавиться, його полюбляють брати для запіканок, бутербродів та нарізки. Маємо асортиментну лінійку м’яких сирів, які виготовляємо з незбираного молока”, – розповідають у підприємстві.

За словами власника виробництва, вони вже мають сири власної розробки — «Мирний» та «Андріївський». За італійською рецептурою виготовляють рікоту, яка чудово підходить для сирників та запіканок. Також є сир для грилю, люди беруть його для пікніків, щоб посмажити на вогнищі. Виробляються й йогурти.

AgroPortal.ua