Курсантам-випускникам Сумської філії ХНУВС урочисто вручили дипломи

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ провела урочисті заходи з нагоди випуску курсантів.

Цього року дипломи про проходження навчання отримали 89 юних правоохоронців. Вони будуть направлені до органів Національної поліції України захищати права і свободи громадян, їхню власність, життя і здоров’я.

На початку урочистостей випускники, їхні батьки, керівники навчального закладу, представники влади громади та області, хвилиною мовчання вшанували Героїв, які віддали свої життя за свободу і незалежність української землі, та всіх правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

«Хочу подякувати нашим курсантам за те, що обрали для себе професію правоохоронця і, незважаючи на нелегкий період навчання, період ковіду і воєнного стану, стійко здобували необхідні знання, – зазначив Олександр Лисенко. – Сьогодні, нам, як ніколи, потрібні оборонці, щоб допомагати захищати наше місто й країну. З вашим гаслом «Знання. Закон. Честь» ми подолаємо будь-якого ворога. Але хочу сьогодні додати до цього гасла ще одне слово «Знання. Закон. Честь. Перемога». Дякую батькам за те, що підтримуєте своїх дітей, дякую керівникам і викладачам закладу за те, що виховуєте. Разом до Перемоги», – звернувся до випускників міський голова Олександр Лисенко.

Загалом за роки свого існування Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ підготувала вже понад 3000 випускників, які наразі працюють у правоохоронних органах, посідають керівні посади в Нацполіції України та її структурних підрозділах.