“Листівки з України”: надішли листівку, щоб світ не забув про злочини рф

Проєкт «Листівки з України» має на меті зафіксувати та продемонструвати шкоду, завдану українській культурі російськими окупантами внаслідок бомбардувань та обстрілів під час повномасштабної війни, яку Росія розпочала проти України 24 лютого 2022 року.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну окупанти щодня знищують історичні, архітектурні та археологічні пам’ятки нашої країни. Російські військові цинічно і нещадно обстрілюють музеї, меморіали, університетські будівлі, кінотеатри, кидають ракети на церкви, храми, собори, телевежі, пам’ятники. Росія не просто знищує українські міста та села, а систематично знищує українську культурну спадщину, яка налічує тисячі років.

Сьогодні як ніколи ми потребуємо солідарності та підтримки з боку міжнародної спільноти.

Розкажіть світові про знищення української культури. Кожен може зробити величезний вплив і позбавити Росію цього важеля впливу, незалежно від місця розташування. Розповсюджуйте листівки в соціальних мережах, надсилайте їх тим особам, які мають вплив і свій голос.

Проєкт здійснено командою Українського інституту за підтримки проєкту USAID та за участі креативної агенції Green Penguin Media.
Організатори висловлюють вдячність Олександру Виноградову та Юлії Грубріній за експертні консультації в рамках проєкту.

Використовуйте хештег

#PostcardsFromUkraine