Майже 5 мільйонів гривень заборгували споживачі ТОВ “Сумитеплоенерго”

У серпні цього року ТОВ “Сумитеплоенерго” звернулося до суду про стягнення заборгованості більше ніж з 200 споживачів, які заборгували підприємству майже 5 млн. гривень. За рішеннями суду виконавчою службою накладено арешт на 190 карткові рахунки боржників, виявлено 33 місця працевлаштування боржників, до яких направлено постанови на списання коштів із заробітних плат. Також у серпні виявлено та накладено арешт майже на 50 транспортних засобів боржників, 42 з яких оголошено в розшук.
У випадку наявності заборгованості споживача інформують про це за допомогою СМС-повідомлень, автоматичних голосових повідомлень або телефонних дзвінків. Підприємство також надсилає боржникам повідомлення про необхідність термінової оплати та попередження про вирішення питання в судовому порядку, роз’яснює наслідки примусового стягнення. У разі відсутності оплати ТОВ «Сумитеплоенерго» вимушене спрямовувати справу до суду, а в подальшому – до органів виконавчої служби.
Важливо пам’ятати, що навіть у випадку, коли ви перебуваєте за кордоном, Вам необхідно сплачувати рахунки за тепло, та, для коректних нарахувань, передавати показання лічильників за гарячу воду, навіть якщо вони незмінні – з різницею в «0». Щоб попередити арешт майна, додаткові фінансові витрати у вигляді судового та виконавчого збору, споживачам, які мають заборгованість, необхідно терміново її сплатити або укласти договір реструктуризації. Звертатися до ТОВ «Сумитеплоенерго» за адресою: м. Суми, вул. Лебдинська, 7, або за телефоном 050-407-05-68.

Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram