Медики, які працюють на прикордонні Сумщини, отримали від благодійників бронежилети

Благодійники надали засоби захисту для медиків, які працюють у прикордонних громадах: Великописарівській, Краснопільській, Хотінській, Білопільській та Новослобідській

Як повідомив голова Сумської ОВА Володимир Артюх, від Львівського оборонного кластеру бронежилети вже отримували екстрені служби медичної допомоги, працівники ГУ ДСНС у Сумській області, енергетики. А цього разу 100 штук таких засобів отримають медики, які працюють на прикордонні.

Варто зазначити, що під час робочої поїздки на Сумщину представники Львівського оборонного кластеру не лише привезли засоби захисту, а й провели майстер-клас для медиків, як їх оперативно одягати та носити, щоб мати максимальний рівень захисту.

Як повідомили волонтери, це медичні бронежилети, першого класу захисту. Розмір їх регулюється, тож вони стануть в нагоді всім медичним працівникам, які надають медичну допомогу жителям громад, що постійно перебувають під обстрілами з боку рф.

Крім того, в рамках поїздки на Сумщину представники Львівського оборонного кластеру відвідали Хотінь, де домовились про подальшу допомогу цій прикордонній громаді нашої області, повідомила Сумська ОВА.