Медколедж у Глухові на Сумщині припиняє набір студентів

Комунальний заклад Сумської обласної ради “Глухівський фаховий медичний коледж” на наступний навчальний рік не отримав місць державного замовлення. Тож, нового набору студентів не буде. Про це повідомила в.о. директора коледжу Тереза Терещенко.

Заклад перебуває в стадії реорганізації згідно з рішенням Сумської обласної ради від 23 липня 2021 року. Студенти 2, 3, 4 курсів будуть продовжувати навчання, зазначають у коледжі.

“Зараз у нас 180 студентів, буде 45 випускників. Планували, що цьогорічний набір буде 65 студентів. Ми повністю забезпечені викладацьким складом, деякі викладачі працюють у місцевій лікарні. Вона поряд, тож і студенти можуть там займатися. У нас є свій гуртожиток, житловий сектор для викладачів. Тобто, ми готові працювати далі”, – говорить Василь Сердюк, інженер з охорони праці Глухівського медичного коледжу.

Цьогоріч навчальному закладу виповнюється 90 років. Це один з п’яти коледжів Сумської області, що навчає медиків. Також медколеджі є в Сумах, Лебедині, Шостці та Конотопі.

Суспільне