Мешканці Сумщини можуть безкоштовно отримати другу робітничу спеціальність

Верховна Рада України ухвалила зміни до закону про професійно-технічну освіту. Тепер українці зможуть здобути другу робітничу спеціальність безоплатно.

Зараз по всій Україні і на Сумщині зокрема розбирають завали ворожих руйнувань і розпочинають відбудову пошкоджених доріг, будівель, об’єктів інфраструктури.

«От якраз у цей час і потрібні всі робітничі професії – і будівельної галузі, і електрогазозварювальники, і професії сільськогосподарського напрямку», – говорить директорка департаменту освіти і науки Сумської ОВА Вікторія Гробова.

Відповідно до нещодавно ухвалених законодавчих змін, українці зможуть здобути другу професійно-технічну освіту безоплатно.

«Сьогодні навіть ті, хто має вищу освіту, можуть прийти і отримати робітничу професію в закладі ПТО. Держава в цьому напрямку нам дала таку пільгу, що можна отримати другу робітничу професію безоплатно», – повідомляє пані Вікторія.

За словами Вікторії Гробової, на Сумщині працюють 26 закладів професійно-технічної освіти, зараз усі вони проводять набір на навчання.


І вже завтра, 13 липня, на телеканалі СТС виходить програма “Даю слово” з Вікторією Гробовою. Розгорнуте інтерв’ю посадовиці про все, що стосується освіти в області. Слідкуйте за нашими новинами!