«Ми лише латаємо дірки після постійних обстрілів» – Людмила Бірюкова

Відчужена прикордонна зона призвела до того, що аграрні землі залишились без обробки, і тепер території громади стали лише смітниками, які постійно обстрілюються, – зауважила голова Великописарівської громади Людмила Бірюкова.

«Ми, як і кожна прикордонна громада, отримали збитки. Ми отримали засмічені території, які не обробляються. Звичайно, населення отримало збитки у вигляді пошкодженого майна, але потрохи відбудовується власним коштом, коштом донорів».

Також пані Людмила зауважила, що протягом минулого року громаді не надали жодної фінансової підтримки для ремонту доріг, які пошкоджені від обстрілів. Крім цього, з бюджету громади виділили понад 3 мільйони гривень на рятування пошкодженого майна.

Громада робить все можливе для відновлення та поліпшення інфраструктури. Втім за останні два роки вони провели лише два проекти капітального ремонту: минулого року відновили терапевтичне відділення у лікарні, а цього року працюють над відновленням бібліотеки. На інші об’єкти коштів вистачає лише для латання дірок.

Людмила Бірюкова також висловила свої переживання щодо можливого переходу до ручного управління органами місцевого самоврядування і закликала до більшого дипломатизму та розуміння в розв’язанні цих проблем.


Більше про це дивіться вже незабаром на телеканалі СТС у програмі «Експертна думка» з Тетяною Мироненко.