«Ми маємо і надалі допомагати нашим військовим, тому розподіл ПДФО треба зробити чітким і правильним», – Олександр Гриценко

Закривати потреби військових – одне з головних завдань тих, хто знаходиться в тилу, переконаний директор БО «БФ «Балу» Олександр Гриценко. За його словами, вони з перших днів війни допомагають хлопцям.

«Ми зараз активно підтримуємо військових, намагаємося закривати їхні потреби. Приблизно 70% нашої допомоги – саме для захисників. Звісно, громади, особливо прикордонні, теж залучені до цього процесу. Але у них не завжди є можливість оперативно виділяти кошти для потреб військових. Тому ми, як благодійний фонд, намагаємось швидко закривати усі питання».

Олександр Гриценко говорить: представники бізнесу, які теж допомагають військовим, зараз менш активні.

«Наш бізнес продовжує допомагати ЗСУ, але, сказати відверто, ресурсів стало в рази менше, ніж рік тому. Попри це, ми продовжуємо всіляко підтримувати хлопців. У нас одна спільна мета – перемога у цій війні».

Директор благодійного фонду наголосив: для того, аби і надалі прикордонні громади могли допомагати військовим, має бути фінансовий ресурс. А для цього необхідно напрацювати правильних механізм розподілу ПДФО військових.


Більше про це дивіться вже незабаром на телеканалі СТС у програмі «Експертна думка» з Тетяною Мироненко.