МОН затвердило графік проведення національного мультипредметного тесту

Міністерство освіти і науки затвердило дати проведення Національного мультипредметного тесту для абітурієнтів (НМТ). Основна сесія відбудеться з 5 до 23 червня, а додаткова — з 11 до 24 липня. Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року. До 7 травня зареєстрований учасник у персональному кабінеті зможе внести зміни: вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні або за кордоном, у якому він хоче складати тест.

Також буде додатковий період реєстрації, який триватиме з 5 до 12 червня. Тоді зможуть зареєструватися люди, які під час основного періоду не змогли це зробити з поважних причин або ж отримали відмову в реєстрації.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку основної сесії для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення. На них буде дата, час і місце проведення тесту.

А ось учасники додаткової сесії зможуть дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення тестування.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100-200 балів оприлюднять на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії — до 29 липня 2023 року.