Міський голова вручив подяки освітянам за волонтерську діяльність у період окупації Тростянця

Традиційна серпнева конференція педагогічних працівників відбулась в Центрі культурних послуг у Тростянці. Цьогоріч цей освітянський захід був наповнений особливим змістом, бо відбувся в умовах воєнного стану, коли головним пріоритетом є безпека дітей і всіх учасників освітнього процесу.

Відомо, що в період окупації Тростянецької громади чимало педагогів проявили найкращі людські якості: патріотизм, високу відповідальність, хоробрість, милосердя, бажання та вміння надавати допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

У місті та селах, де щоденно лунали постріли й вибухи, коли більшість людей переховувалася в підвалах, вони випікали хліб, роздавали залишки продуктів харчування зі шкільних їдалень.

Після звільнення Тростянця освітяни працювали в гуманітарних пунктах, роздаючи людям благодійну допомогу, а також на польовій кухні, готуючи їжу для соціально вразливих верств населення.

Саме тому на початку на освітянської конференції міський голова Юрій Бова подякував героїчним працівникам закладів освіти та вручив їм Подяки виконавчого комітету Тростянецької міської ради. Він наголосив, що не менш активно займалися волонтерством у період окупації й сільські педагоги. Подяки виконавчого комітету Тростянецької міської ради їм будуть вручені у старостатах.

trostyanets.info