“Намагаємося допомогти всім”: у Сумах функціонує банк безкоштовного одягу

Банк вживаного одягу “Родинний” у Сумах розмістився у приміщенні Дитячої бібліотеки-філії N3 на вулиці Новомістенській, 23. Допомогу людям у вигляді одягу, постільної білизни та іграшок для дітей організувало Товариство Червоного Хреста на Сумщині. Речі тут видаються безкоштовно.

Марія Величко — понад рік волонтерка у центрі вживаного одягу у Сумах, розповідає, щодня до них приходять люди з малозабезпечених сімей, переселенці з різних куточків України, різні представники національних меншини, зокрема й роми.

В першу чергу ми даємо речі переселенцям та малозабезпеченим родинам. Як раз сьогодні їх у нас було дуже багато. В основному одяг сезонний. Теплий, зимовий буде трохи пізніше. Є багато іграшок, постільної білизни залишилося небагато. Намагаємося допомогти всім і пенсіонерам, і студентам, і молодим матусям”, —  розповіла волонтерка.

Всі речі тут використовуються на повну, розповідає пані Марія.

“Одяг, який на вид вже зношений, ми в кінці місяця віддаємо волонтерам для плетіння маскувальних сіток. Минулого місяця понад 1000 одиниць віддали. У нас була тканина, з якої раніше робили пелюшки, із неї наші волонтерки шили нашим воїнам білизну. До нас і фермери зверталися, у них на полі не було чим руки витирати. Я зібрала трохи речей, які були дуже вживані, та передала їм”, — сказала Марія Величко.

Банк безкоштовного вживаного одягу працює з 9.00 до 17.00. Вихідні: субота, неділя. Санітарний день: п‘ятниця. Телефон для довідок: 095-660-40-67.

Суспільне