Напередодні річниці вторгнення: якою є ситуація на Сумщині?

Яка ймовірність повторного наступу рф на Сумщину напередодні 24 лютого?

Відповіді – у коментарі тимчасового керівництва Сумської ОВА.

Як повідомив т.в.о. керівника Сумської ОВА Тарас Савченко, інформації від військових про нові загрози для області сьогодні немає:

“Шановні сумчани, на цей момент ми, Сумська обласна військова адміністрація, не отримали від військових жодної інформації, яка б давала підстави говорити про додаткові ризики для мешканців області 24 лютого. У нас немає ніякої додаткової інформації від військових, яка б говорила, що цей наступ ймовірний”.

За словами Тараса Савченка, обласна влада, силові структури ,військові – нікуди не зникали і лишаються на своїх робочих місцях:

“Усі керівники силових структур, ОВА, ОТУ “Суми”, Нацполіції, СБУ, ДСНС – на місці. Крім того, ми провели наприкінці минулого тижня внутрішню закриту нараду, де були ці керівники, ще раз обговорили питання координації, взаємного інформування на випадок виникнення кризової ситуації , наш план дій, і ще раз всі підтвердили, що всі лишаються в регіоні”.

У свою чергу ОВА просить жителів Сумщини довіряти лише перевіреним і достовірним джерелам інформації:

Зараз область на порядок краще готова до наступу, ніж рік тому. Я б радив не реагувати на ІПСО ворога, тому що багато різних вкидів. Ворог намагається розхитати ситуацію різними способами, дестабілізувати її, і не тільки на Сумщині, а й на інших прикордонних територіях”.