«Народні депутати мають врахувати проблеми прикордонних громад та внести зміни до законопроєкту» – Ніна Гаркава

Ніна Гаркава, ексголова Сумської ОДА, вважає законопроєкт по перерозподілу військового ПДФО суперечливим. За її словами, різниця між регіонами має бути врахована і однакові стандарти не можуть застосувати до всіх областей.

«Я вважаю, що закон потрібний, але він має бути диференційований. Чернігівська, Сумська, Харківська області жодним чином не повинні бути поставлені на один рівень з іншими регіонами. Не хочу ображати ні західні, ні центральні області, але вони не є прикордоними, які обстрілюються 100 разів на добу з боку окупантів».

Вона наголосила, що законопроект потрібний, але лише після того, як будуть враховані особливості прикордонних громад. Гаркава закликала народних обранців удосконалити законопроєкт перед голосуванням у другому читанні, оскільки “часу обмаль, і ми повинні діяти швидко”. Така можливість є, тому важливо внести необхідні зміни, щоб цей законопроєкт став більш справедливим та ефективним для всіх прикордонних громад. Усіх народних депутатів від Сумської області Гаркава закликала докласти зусиль для вирішення цих питань.

“Я глибоко переконана, що сьогодні, коли обговорюється цей суперечливий проєкт закону, у нас у кожного в голові повинна бути одна фраза: це все для перемоги у війні», – додала Ніна Гаркава.


Більше про це дивіться вже незабаром на телеканалі СТС у програмі «Експертна думка» з Тетяною Мироненко.