Наступного літа в Охтирці зацвіте лаванда, подарована меценатами

Працівниці КП «Благоустрій» Інна Троценко і Надія Боровик вже висадили 40 кущів лаванди і 20 нарцисів у міському парку – обрали сонячне місце, щоб лаванда максимально розкрила свою прованську красу.
Саджанці лаванди та цибулиння нарцисів подарували громаді мешканці села Підгірці Київської області Сергій Сушко та Наталія Клецька. Це власники дачного кооперативу, які вже 15 років займаються вирощуванням лаванди, а у 2019 році створили спеціальну майстерню, де виготовляють різноманітні продукти харчування із лаванди: зефір, печиво, цукерки, трюфель, марципан, джеми, лікери, сиропи солоні та солодкі.
«У нас виникла спільна ідея підтримати міста України, які постраждали внаслідок бойових дій, прикрасити життя людей, які пережили страшні події, – розповідає Сергій Сушко. – Вирішили подарувати те, чому присвятили себе – лаванду.
Лаванда, яку ми передали від щирого серця охтирчанам, – вірю, що захистить Охтирку від нальотів ворога. Вона буде оберігати місто від усього поганого, від злих сил. Нехай росте на щастя і радує всіх.
Бажаю охтирчанам навіть у цих складних умовах не опускати руки і продовжувати радіти простим моментам життя: займатися улюбленою справою, створювати затишок вдома, примножувати красу рідного міста”, – побажав пан Сергій.