Нафтовий бізнес на Сумщині перебуває у стагнації

Новий гендиректор «Укрнафти» Сергій Корецький заявив, що нафтовий бізнес компанії на півночі України перебуває у стагнації. Про це він заявив, відвідавши підрозділи “Укрнафти” в Чернігівській та Сумській областях.

“Ситуація складна. Наслідки війни та тотального недофінансування в усьому. Стара спецтехніка. Технічно виснажене обладнання та устаткування. Частині обладнання місце хіба що в музеї. Люди втомилися. Останні роки ніякого розвитку. Круті спеціалісти отримують по 9 000 – 10 000 грн після податків”, – розказав Корецький у Facebook.

Він заявив, що компанія має потенціал для збільшення видобутку на цих родовищах, і пообіцяв знайти можливості для збільшення заробітної плати нафтовикам.

Нагадаємо, що на початку листопада влада України ухвалила рішення про примусове відчуження у власність держави акцій декількох стратегічно важливих підприємств, серед яких ПАТ “Укрнафта”.

Після цього “Укрнафта” уклала договір з американською компанією Miller and Lents на послуги з виконання незалежної оцінки запасів нафти і газу.

СБУ розслідує привласнення 40 млрд грн в “Укрнафті” й “Укртатнафті” за попереднього менеджменту, пише biz.liga.net.