Національна кампанія «Гвардія Наступу» стартує на Сумщині

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Тому Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього нашого наступу.

Це такі бригади:

«Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України. У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку);

«Червона калина» (до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ);

 «Лють» (бригада Національної поліції України);

 «Рубіж» (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині);

 «Спартан» (потужна штурмова бригада, обороняла Харків);

 «Кара-Даг» (кара за Крим, братиме участь у звільненні АРК);

 «Буревій» (бригада утилізації російських військових);

 «Азов»  (легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя).

«Це не мобілізація. Це набір вмотивованих добровольців, які прагнуть остаточно, раз і назавжди, звільнити територію від ворога», – підкреслив т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко.

В Україні є ще досить велика кількість людей, які з різних причин ще не долучилися до сил оборони. У багатьох усі ці місяці накопичилася мотивація, скажемо прямо – лють, спрямована проти кривавих загарбників.

Ця рекрутингова кампанія дасть їм можливість особисто взяти участь у наближенні перемоги.

«Формування цих штурмових бригад вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбувається винятково з добровольців, високо мотивованих патріотів України, – зазначив Тарас Савченко. – Крім того, ці бригади не будуть відразу переміщені в зону бойових дій. Передбачається, їх кількамісячне злагодження, вишкіл, тренування за відповідними напрямками. Лише після цього вони переміщуватимуться для захисту України».

За словами Тараса Савченка, комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів.

Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, мотивованих звільняти українську землю та наших людей.

Цей набір відбуватиметься через ЦНАП. Детальніше дивіться ТУТ.