Національний парк на Сумщині отримав міжнародну премію

Деснянсько-Старогутський Національний Природний Парк став переможцем у номінації «Кращий рейнджер» Міжнародної Премії IUCN WCPA для рейнджерів – вдячність за збереження довкілля.

Це престижна нагорода від Міжнародного союзу охорони природи.

За перше місце колектив рейнджерів парку отримає від союзу охорони природи премію у 25 000$ та унікальну форму.

Номінувала колектив парку для участі й здобутті нагороди в конкурсі Environment People Law (EPL)/Екологія – Право – Людина (ЕПЛ).

Визнання та нагородження цих справжніх героїв з Нацпарку «Деснянсько-Старогутський» вкотре доводить, що попри усі перепони та постійні російські збройні атаки, наші рейнджери продовжують віддано працювати задля збереження та захисту довкілля. Це професіонали, які присвятили своє життя рейнджерській професії.

Часто вони працюють у важких та небезпечних умовах. Забезпечують моніторинг дикої природи, запобігають браконьєрству, борються з лісовими пожежами та зберігають біорізноманіття.

Нагадаємо, що вже третій рік поспіль Міжнародний союз охорони природи – Комісія з охорони природи, у співпраці з Міжнародною федерацією рейнджерів та іншими міжнародними організаціями проводить конкурс “IUCN WCPA International Ranger Awards” для визнання внеску захисників природи по всьому світу у сфері збереження біорізноманіття та природних ресурсів.