“Наше завдання – бути там, де ми потрібні людям, щоб разом працювати на перемогу” – Олена Шуляк

На Сумщині з робочим візитом побувала народна депутатка України, голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк. Парламентарка ознайомилась з роботою низки підприємств області, поспілкувалась з керівниками громад, а також військовими, які борються з ворогом.

Розпочали зустріч у Ромнах на одному з підприємств, яке працює на благо нашої армії. Далі – знайомство з Міжрегіональним центром швидкого реагування ДСНС. Саме тут готують фахівців, які потім займаються розмінуванням Сумщини як на землі, так і у воді. Наша область – прикордонна, і вважається найбільш замінованою. Тож для навчання спеціалістів використовують усі можливі та сучасні методи, зокрема глибинний тренувальний басейн.

У рамках робочого візиту Олена Шуляк відвідала й Суми. Народна депутатка ознайомилась із роботою обласного онкодиспансеру, де за останній час значно покращились умови лікування пацієнтів.

“Для цього потрібно було об’єднання багатьох людей. Починаючи, звісно, від рушійної сили, якою є наші власники, тобто область, безпосередньо голова обласної ради Ну й, звичайно, ми теж працювали і десь намагалися не відставати в цьому”, – говорить Володимир Шевченко, директор КНП СОР “Сумський обласний онкодиспансер”.

За ініціативи голови Сумської облради Віктора Федорченка та підтримки депутатів усіх рівнів, обраних від партії «Слуга народу», у закладі завершили капітальний ремонт хірургічного та адміністративного корпусу, облаштували бункер і встановили сучасний томограф та лінійний прискорювач, про який мріяли покоління лікарів-онкологів.

“На сьогодні наша основна задача – і лікарів, і політиків, і представників органів місцевого самоврядування, –  бути поряд з народом, бути поряд з нашими людьми, і ось такі речі – це як раз про те, що нам усім треба робити. І мені хотілося, щоб таких об’єктів було в кожній області якнайбільше”, – говорить Олена Шуляк.

Лінійний прискорювач – це сучасний прилад, який має високу ефективність у лікуванні онкохворих пацієнтів. Серед головних переваг – він діє безпосередньо на пухлину, не впливаючи при цьому на органи людини. Вартість такого обладнання – 60 мільйонів гривень, ще 19 мільйонів коштував томограф.

“Ми працювали майже рік з аграріями, з бізнесом для того, щоб всім разом зробити ту справу, яку ми сьогодні відкриваємо. Ви знаєте, майже 50 господарств відгукнулось на наші прохання, і ми зібрали більше ніж 11 млн гривень“, – розповідає Тетяна Євдокимова, депутатка Сумської облради, директорка БО “Благодійний фонд “Здоров’я Сумщини”.

Також велику частку коштів у це оновлення вклав і безпосередньо заклад. Адже здоров’я наших жителів – у пріоритеті.

“Сумщина, на жаль, перебуває у трійці лідерів смертності внаслідок онкозахворювань, і цей показник у зв’язку зі збройною агресією росте. Тим не менше, сподіваюсь, що цей апарат якомога менше буде працювати, тому що наші мешканці будуть менше хворіти”, – говорить народний депутат України Михайло Ананченко.

Під час візиту голова партії «Слуга народу» також поспілкувалась з військовими та переконалась у якісній підготовці бійців. Крім цього, Олена Шуляк ознайомилась з технікою, яку використовують наші хлопці для розвідки та знищення ворога. Саме тут сотні військових навчаються, як керувати літальними апаратами.

Під час зустрічі військові продемонстрували застосування таких апаратів у дії. На прикладі показали, як за допомогою них можна знищити противника.

Військових Сумщини не залишили без подарунків. Під час візиту нашим бійцям передали бронежилети, каски, турнікети та аптечки – усе, що необхідно для збереження їхнього життя.

“Від нас величезне дякую за те,що ми можемо жити мирним життям, поки за нашими плечима стоїте ви і нас обороняєте”, – говорить пані Олена.

 

“Ви справжні герої, ми цим пишаємось. Вся країна про вас знає. Легенди вже ходять про Сумщину, про те, як відстоювали область. Кожному тисну руку, і низький уклін за вашу щоденну роботу”, – звернувся до військових Михайло Ананченко.

Також під час робочої поїздки Олена Шуляк зустрілась із керівництвом одного з виробничих підприємств Сум, де обговорили можливі шляхи підтримки інвесторів.

“На сьогодні бізнес потребує вирішення і логістичних проблем, і проблем, які пов’язані з відшкодуванням ПДВ, і пов’язаних з працівниками, які мобілізуються. І я думаю, що тут ми як парламентарі разом з урядовцями  допоможемо швидко ухвалювмати рішення для того, щоб підтримати той бізнес, який працює так близько до кордону з російською федерацією – нашим ворогом” – запевняє Олена Шуляк.

Наприкінці візиту голова партії поспілкувалась з керівниками громад та депутатами усіх рівнів.

“На зустріч прийшло дуже багато людей, і це говорить про те, що команда є, вона велика, вона об’єднана, вона готова працювати. Наше завдання як політичної партії «Слуга Народу» – бути максимально там, де ми потрібні людям, для того, щоб єдиним фронтом вже нарешті отримати перемогу”, – переконана голова партії “Слуга Народу”.

Детальніше – у відео: