На війні загинув військовий з Глухова: під час артобстрілу рятував життя побратима

Про загибель на війні солдата Олександра Демченка повідомили у Глухівській міській раді.
35-річний воїн загинув у результаті поранень від ворожих обстрілів у районі бойових дій поблизу міста Бахмут. Під час артобстрілу він рятував життя побратима.
Сьогодні, 9 вересня, у Глухові відбудеться прощання з Олександром Демченком біля його будинку по пров. Березовського, 10.
Поховають його у селі Сваркове, де він народився і закінчив школу. Відспівування о 14.00.

Олександр став на захист рідної землі від московської орди у перші дні повномасштабної війни: пішов добровольцем до підрозділів охорони рідного міста. Згодом разом з багатьма товаришами підписав контракт із ЗСУ, служив у 58 окремій мотопіхотній бригаді.

У молодого, повного сил 35-річного чоловіка були зовсім інші плани на життя. Він був наполегливим, відповідальним, комунікабельним. Отримав спеціальність будівельника у ГАТІ СНАУ, строкову службу проходив у Президентському полку Києва. Працював у київській поліції, паралельно закінчив Сумський НАУ.
Російські окупанти були впевнені, що не зустрінуть опору в Україні. Але тисячі добровольців, серед яких був і наш земляк Олександр Демченко, швидко і впевнено стали на захист Батьківщини.
Олександр загинув за вільне майбутнє своєї 10-річної доньки, він закрив собою від страшного ворога маму і сестру. І кожного з нас!

Вічна слава ГЕРОЮ!