На війні загинули двоє військових із Шостки

Сьогодні Шосткинщина прощатиметься зі своїми земляками, захисниками Батьківщини, Анатолієм Стегнієнком та Євгеном Скубачем. Панахида розпочнеться о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон). Початок траурної церемонії – об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Анатолій Стегнієнко народився 15 листопада 1971 року в селі Клишки Шосткинського району. Чоловік був призваний до лав Збройних сил України в червні цього року.  Захищав Батьківщину та мужньо виконав свій військовий обов’язок до останнього подиху. 27 вересня стрілець Анатолій Стегнієнко героїчно загинув в бою за Батьківщину, її свободу та незалежність.

Євген Скубач народився 7 лютого 1992 року в Шостці, був молодшим братом у родині. До лав ЗСУ також потрапив у червні 2023. Після проходження військового навчання у Франції чоловік виконував обов’язки стрільця-снайпера на передовій, в Донецькій області. 29 вересня Євген Олександрович прийняв останній бій. Загинув під час мінометного обстрілу позицій ЗСУ.