На Конотопщині відкрили меморіальну дошку на честь героя Богдана Ішимова

У Бочечківському ЗЗСО відкрили меморіальну дошку на честь Героя російсько-української війни і випускника школи Богдана Ішимова.

Народився Богдан 8 жовтня 1999 року в с.Бочечки Конотопського району. З маленьких років відвідував дитячий садок, а після – навчався в Бочечківському НВК. Після закінчення 9-го класу вступив до класичного фахового коледжу Сумського державного університету, де здобув освіту за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

У 2019 році Богдана призвали на службу до лав Збройних Сил України, яку проходив у ракетних військах м.Стрий Львівської області. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України у липні 2022 року став на захист України.

12 травня 2023 року, під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на території Донецької області внаслідок мінометного обстрілу життя Воїна Богдана обірвалося.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблого та усіх військовослужбовців, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері бійця Наталії Миколаївні та його дружині Анастасії.

Слава Герою!