На Півночі найгарячішими залишаються Чернігівський та Сумський напрямки – Наєв

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що сили оперативно-стратегічного угрупування військ «Північ» повністю готові до відбиття будь-яких загроз з боку російської федерації. Генеральний штаб ЗС України передбачив усі можливі варіанти розвитку подій та передбачає відповідні заходи посилення позицій у разі можливого загострення обстановки, повіжомив Telegram-канал Командування ОС ЗС України. Таким чином кількість сил та засобів на даному напрямку станом на сьогодні достатня для виконання завдань, покладених на нас керівництвом держави, зазначив Наєв.

За його словами, станом на сьогодні у всій Північній операційній зоні найгарячішими залишаються Чернігівський та Сумський напрямки. російські окупанти гатять по нашій території з реактивних систем залпового вогню, артилерії та мінометів, завдає удари з повітря. Також помічені намагання противника застосовувати диверсійно-розвідувальні групи.

“Під приціл російських вбивць найчастіше потрапляє цивільне населення та об’єкти цивільної інфраструктури. Підрозділи Сил оборони адекватно та ефективно реагують на ці прояви російської агресії та роблять все можливе для збереження життя людей. Загалом, рф не полишає спроб проведення бойових дії на цих напрямках. Ми це розуміємо та вживаємо усіх необхідних заходів, в першу чергу для захисту мирного населення та посилення можливостей наших військ”, – підсумував Наєв.