На Роменщині відкрили три пам’ятні дошки полеглим героям у школі, де вони навчалися

30 травня в Біловодському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменської міської ради відбулося відкриття меморіальних дошок, пам’ятних знаків, які знову і знову будуть нагадувати нам про героїв, яких забрала клята війна, випускників  школи Юрія Горшкова, Романа Неофітного та Костянтина Клочка.

Костянтин Клочко народився 8 січня 1984 року. Герой родом із села Біловод. Закінчив СумДУ та Харківську академію залізничного транспорту. Отримав освіту інженера. Більшу частину життя прожив у Сумах. З 2006 року працював на залізниці. Починав із монтера залізничних шляхів. Останні ж роки займав керівні посади на підприємстві. Костянтин був членом Федерації мисливських собак України. Організував розплідник та професійно займався дресируванням собак. До цього заохочував і двох своїх синів.

Костянтин Клочко на початку повномасштабного вторгнення рф долучився до лав тероборони. Загинув 1 березня 2022 року поблизу Низів, коли намагався зупинити колону російської техніки. Йому було 38 років. Поховали воїна на Алеї Слави Центрального кладовища міста Суми.

Роман Неофітний народився 7 червня 1987 року у селі Москалівка. Шкільні роки Романа пройшли у Біловодському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з 1993 по 2004 рік. Навчався у Роменському вищому професійному училищі №14 за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору» в 2004-2005 рр.

За старанність, високий професіоналізм, зразкову військову дисципліну, за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків Роман Володимирович був назначеним командиром відділення розвідувального взводу військової частини А1910. Під час підготовки в міжнародному центрі миротворчості та безпеки за програмою JMTG-U був нагороджений грамотою як кращий командир групи розвідувального взводу Десантно штурмового батальйону 95-ї Десантно-штурмової бригади.

Від 07.10.2021 року старшому солдату Роману Неофітному присвоєно військове звання «Молодший сержант». Загинув 27.03.2022 року у селі Кам’янка Ізюмського району Харківської області.

Юрій Горшков народився 5 листопада 1975 року в селі Москалівка Роменського району. У 1991 році закінчив 9 класів Біловодської загальноосвітньої школи та продовжив навчання в Роменському політехнічному технікумі, який закінчив у 1995 році. Цього ж року призвався до армії. Після закінчення служби в 1997 році працював у колгоспі с. Біловод механіком. З 2005 року в Роменському лісгоспі лісником. З 2014 по 2015 рік захищав сувернітет нашої держави в Луганській та Донецькій областях командиром бойової машини РЗСВ “Ураган” військової частини А1476. Помер 28 жовтня 2015 року від невиліковного захворювання.

Ми завжди будемо пам’ятати наших Героїв. Вони загинули заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни! Вічна пам’ять Героям!