На Роменщині у парковій зоні лісгоспу «оселилися» білки та зайці

Паркова зона на території Роменського підрозділу Державного підприємства “Сумське лісове господарство” Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства стала одним з улюблених місць для відвідування роменчан.
Сюди приїздять для фотосесій, просто прогулятися. Саме тому територія весь час оновлюється, створюються нові зони та локації. Одна з них була створена нещодавно. Вона присвячена улюбленим тваринкам дітлахів: білкам і зайцям.

«Останнім часом у нас значно зросла популяція білок – постійних мешканців парків. Вони полюбляють стрибати із дерева на дерево, вилазити на паркани, “зависнути” на дереві або на мить завмирають, ніби хочуть потрапити в об’єктив камери. Діти обожнюють місця, де водяться ці милі тваринки, зрештою, і дорослі також. Раніше у нас була облаштована годівниця для білок, наразі завершені роботи в локації, яка присвячена саме цим милим створінням», – розповів заступник директора Сумського держлісгоспу Валентин Жерьобкін.

У створеній локації розбили доріжки, висадили декоративні рослини, створили зону для відпочинку: дві зручних лавки під тінню розкішного каштана.
Доповнили рекреаційний ансамбль милою «компанією» дерев’яних скульптур. Скульптуру білки через її масштабні розміри – понад два метри, – видно ще з траси при в’їзді до міста. Також в цій зоні «оселилося» ціле сімейство зайців, створених місцевим різьбярем по дереву.

sumylis.gov.ua