На російсько-українській війні загинув воїн з Білопільщини

Сумна звістка надійшла до Річківської громади – на російсько-українській війні загинув 47-річний Олександр Кулак із села Горобівка.

«Боляче усвідомлювати, що Олександра не стало. Батьки втратили єдиного сина, життя якого обірвала жорстока війна, – говорить староста Горобівського старостату Світлана Дунь. – Саша народився в нашому селі, тут ходив у школу. Звичайний хлопець невеличкого села… І навчався добре, і поведінка завжди була зразкова».

Як розповідає староста, після школи Олександр вступив до Сумського національного аграрного університету. А далі переважно працював у Сумах: на Сумській біологічній фабриці, Сумському машинобудівному науково-виробничому об’єднанні ім. Фрунзе. ПАТ «Сумихімпром».

У 2015 році його призвали на військову службу до лав ЗСУ. А вже з 2016-го після демобілізації Олександр влаштувався на роботу до Сумського КП «Електроавтотранс».

«Він увесь час жив із батьками, завжди допомагав їм по господарству, був для них справжньою підтримкою та опорою. Тримали корівку та коня, мали й чимало городу. Його мама Валентина Борисівна багато років вчителювала у Горобівській школі, тато Микола Іванович працював у сільському господарстві. Було в Саші багато друзів. А от своєю сім’єю та дітками так обзавестися і не встиг…» – говорить пані Світлана.

Із початком повномасштабного вторгнення Олександр як справжній патріот своєї держави став на захист рідної землі. Та, на превеликий жаль, жодна війна не минає без жахливих трагедій. 28 липня 2022 року Білопільщина втратила ще одного мужнього і самовідданого героя, який загинув у бою за рідну Батьківщину. Життя Олександра обірвалося в селі Верхньокам’янське Донецької області.

Білопілля.інфо