На сайті Президента з’явилася петиція про присвоєння шосткинцю Віталію Шумею звання Героя України

27 квітня створено електронну петицію про присвоєння шосткинцю Віталію Шумею звання Героя України.
Рідні захисника просять підписати її та розповсюдити.

“Будемо неймовірно вдячні за підтримку.

На даний час Віталік продовжує проходити реабілітацію і лікування у клініці Гутман у Барселоні. Почуває себе добре, повільно, але впевнено крокує до одужання”, – звертається Анна Шумей.

Підписати петицію можна тут.

У тексті петиції повідомляється:

“Шановний пане президенте, звертається родина військовослужбовця з проханням про підтримку петиції про надання звання “Героя України” командиру відділення зенітних ракет далекої дії, головному сержанту 3-го механізованого взводу, 2-ї механізованої роти, 1-го механізованого батальйону 72, окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, військової частини А2167, Шумею Віталію Сергійовичу.
Починаючи з 2014 року, пішов добровольцем на захист державного кордону України, де перебуває до теперішнього часу у лавах ЗСУ.
25 серпня 2022 року, в ході виконання службових обов’язків по захисту Батьківщини в районі населеного пункту Павлівка Донецької області в результаті артилерійського обстрілу, отримав вибухову черепно-мозкову травму.
Віталій проявив себе, як справжній герой, ризикуючи власним життям, виконував бойові завдання за для спільної мети ПЕРЕМОГИ.
Сподіваємося, що наше звернення буде прийнято до розгляду. Дякуємо за увагу до нашого звернення”.


Нагадаємо, Віталій Шумей втратив можливість пересуватися, говорити та самостійно їсти. У серпні під Авдіївкою він отримав мінно-вибухову травму і перелом черепа з обох сторін. Переніс три операції на голові, лікувався у Дніпрі, Києві, потім у Чернігові. За підтримки футбольного клубу “Шахтар” доправлений реанімобілем для проходження складного лікування і тривалої реабілітації до Барселони (Іспанія).