На Сумщині видають грошову допомогу на дітей, які евакуюються з 5-кілометрової прикордонної зони

Про це повідомляють у Департаменті з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОДА. Така допомога передбачена Обласною комплексною програмою підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки.

Громади, які входять до 5-кілометрової зони, визначені розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації “Про проведення евакуації населення”.

Про те, що людей з 5-кілометрової прикордонної зони необхідно евакуювати, Володимир Артюх повідомив у липні 2023 року. Наразі примусової евакуації не відбувається.

Для отримання допомоги на евакуйовану дитину необхідно:

 • звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту територіальної громади за місцем фактичного проживання з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується допомога.
 • до заяви додати копію паспорта, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або копію сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, копію свідоцтва про народження дитини, копію довідки внутрішньо переміщеної особи (дитини).

За наявності поданих документів Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОДА виплачує допомогу на його рахунок.

trybuna.sumy.ua

Читайте також:

 1. Розпалював міжрелігійну ворожнечу: керівнику Сумської єпархії УПЦ (МП) повідомили про підозру

 2. Ворог завдав удару по Ворожбянській громаді: зайнялася пожежа

 3. Екоінспекція в Сумах порахувала збитки за поруб двох дерев біля озера Чеха

 4. “Укрпошта” випустить марку, присвячену Охтирці

 5. Оголошено збір на квадроцикл для військових ЗСУ, які боронять Україну на Запорізькому напрямку

 6. Керівнику Сумської єпархії Української православної церкви (МП) повідомлено про підозру в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

 7. У Липовій Долині облаштовують Алею пам’яті загиблих героїв

 8. Сушкоцид триває: сьогодні зранку наші захисники “приземлили” два ворожих Су-34

 9. Всесвітня продовольча програма ООН частково оплачуватиме гарячі обіди для школярів Сумщини

 10. “Виїжджати на аварії — то був великий ризик, але у людей має бути газ”, – газовики Сумщини про роботу в умовах повномасштабного вторгнення