На Сумщині відкрили меморіальні дошки на честь двох загиблих бійців

В Охтирці 14 жовтня увіковічили пам’ять двох загиблих захисників — Сергія Гавриленка та Володимира Лисенка. Меморіальні дошки були виготовлені за кошт активістів. Пам’ятні знаки встановлені на стіні Успенського храму.

Близько пів сотні людей зібрались на траурний мітинг, аби вшанувати пам’ять воїнів та покласти квіти.

Розпочався мітинг з промови сестри Володимира Лисенка Ольги Косарєвої. Вона згадала, що Володимир не стояв осторонь проблем українського народу, брав участь у майданах і вірив у майбутнє України.

Брат Сергія Гавриленка Олександр наголосив на тому, що усвідомлення необхідності боротьби за українську незалежність прийшло до Сергія ще у студентські роки, і він її ніколи не припиняв.

За словами військового Олександра Глинського, у перші дні війни тих, хто “без розкачки” узявся за зброю, було не багато, але саме вони зупинили росіян.

Тероборонівець Володимир загинув у перший день війни. Його тіло знайшли через тиждень, після того, як вбивць вдалося взяти у полон.

Сергій загинув на Харківщині під час мінометного обстрілу на початку березня. Чоловік служив в університеті Повітряних сил.

Суспільне