На Сумщині військовим привезли життєво необхідне спорядження

Про підсилення забезпечення наших військових Сумщини необхідним спорядженням повідомляють у Сумській ОВА. За словами голови обласної військової адміністрації Дмитра Живицького, його отримали днями від асоціації «Українці за кордоном».

Це кількатонний вантаж плит для бронежилетів, які виготовлені зі шведської та фінської сталі, належним чином перевірені на міцність.

“Після того, як за допомогою місцевих майстрів відшиємо необхідну кількість плитоносок, засоби захисту відправимо у військові підрозділи”, – запевняє Дмитро Живицький.

Окрім цього, інтернаціональна волонтерська команда, до якої увійшли і наші сумчани, і кияни, і естонці, і німці, і американці, і литовці привезла і тактичний одяг: наколінники, налокотники, рукавички, окуляри, берці. А також готові бронежилети і каски.

Серед засобів медичного призначення – тактичні аптечки і турникети.
Гуманітарний військовий вантаж містив і прилади нічного бачення, приціли, каремати і навіть дрон.

“Серед волонтерів, які доставили вантаж, багато військових, які воювали в гарячих точках по всьому світу. Тож все спорядження максимально відповідає своєму призначенню і запитам наших захисників.

Весь вантаж, окрім плит, розподілений відповідно до потреб і переданий двом частинам ЗСУ і двом добровольчим формуванням територіальних громад.
Робота в цьому напрямку продовжується.

Залишилась ще одна унікальна річ, яку передамо пізніше: жилет з сотнею зав’язок – по одній на кожного полоненого ворога.
Волонтери просили повідомити, коли відповідний рахунок буде закрито. Але я сподіваюся, нога росіянина більше не ступить на землю Сумщини!” – говорить очільник Сумської ОВА.