На Сумщині жінка ошукала 8 осіб майже на пів мільйона гривень

29-річна жінка ошукувала довірливих осіб, серед яких також і військовослужбовці, та легалізували свій дохід. У мережі Інтернет вона розмістила оголошення про продаж неіснуючих автомобілів та талонів на пальне за привабливою ціною. Покупців вибирала переважно серед військовослужбовців, повідомляючи, що для них є можливість сплачувати за транспортний засіб частинами. Радіючи такій можливості, потерпілі втрачали пильність та перераховували жінці кошти.

На даний час встановлено вже п’ять військовослужбовців та трьох цивільних осіб, яких жінка ошукала загалом на 480 тис. грн. Четверо осіб перерахували їй кошти за неіснуючі автівки, інші – за талони на пальне. Також встановлено, що з отриманими злочинним шляхом доходами підозрювана здійснювала фінансові операції із метою приховування їх походження.

До цього жінка вже була засуджена за аналогічний злочин. Вона з 17 років виманювала в знайомих ювелірні вироби під приводом того, що на них є порча. Шахрайка обіцяла їх передати «бабці», яка знімає прокляття, після цього повернути власнику.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 2, ч. 3 ст. 190 (шахрайство) та ч. 2 ст. 209 (легалізація доходів) КК України. За скоєне їй загрожує до 5 років позбавлення волі.