На Сумщині забороняють ходити до лісу – це небезпечно

На Сумщині, під час воєнного стану, заборонено ходити до лісу. Обмеження не стосується військових та лісівників. Як ставляться до вимог місцеві мешканці та чи дотримуються вимог, — у матеріалі Суспільного.

За словами начальника відділу лісового господарства Анатолія Омельченка, протоколів на порушників ще не складали. Втім роз’яснювальна робота проводиться постійно.

“У нас два тижні тому підірвався трактор у Тростянецькому районі, який виконував лісогосподарські роботи. Не на дорозі, а на лісосіці робили догляд за культурами. На щастя, тракторист живий. Пошкоджена лише техніка”, — говорить він.

Також додає:

“Участь лісового господарства — перекривати дороги, ті, які не контролюються блокпостами. Рейди були від шкідників, пожеж, а тепер контролюємо, щоб не було зайвих у лісі”.

Попри роз’яснювальну роботу, не всі знають про заборону.

“Ми оці ліси знаємо з дитинства. Тут тренувались, рибу ловили. Наскільки я знаю, тут — до Красного села, до Барвінкового є велосипедна доріжка, тому у нас на студентському пляжі є таке коло, і дуже багато людей їздить на велосипедах. У цей ліс, я думаю, можнабез проблем їздити відпочивати”, — розповідає сумчанин Володимир Кулик.

Лісівники закликають уникати походів до лісу, адже небезпека ворожих мін та розтяжок наразі існує.