На Сумщині знову відзначають летальні випадки при захворюванні на COVID-19

Медики з ДП “Сумський облцентр з контролю та профілактики хвороб” в ефірі “Українського радіо.Суми” з тривогою відзначили небезпечну тенденцію в області щодо збільшення кількості випадків інфікування COVID-19 за останній тиждень.

При цьому захворюваність на коронавірусну інфекцію зросла у всіх 21-й громаді регіону, а за останні 2 тижні вже відзначено 3 летальні випадки від цієї хвороби.

За даними управління охорони здоров’я обласного центру, у Сумах зростання захворюваності на COVID-19 за тиждень становило 40% (або 331 хворий) від попередніх даних, при цьому у відділеннях інтенсивної терапії вже перебувають 8 осіб, а одна дитина потрапила до реанімаційного відділення.

У зв’язку з цим медики в черговий раз закликають ні в якому разі не нехтувати карантинними правилами (які багато хто вже ґрунтовно призабув) при перебуванні в громадських місцях і всерйоз поставитися до процесу вакцинації, який, як і раніше, проходить в обласному центрі.

Зараз у Сумах функціонують 11 пунктів вакцинації, адреси та телефони яких є на сайті управління охорони здоров’я, а консультацію з цього приводу сумчани можуть отримати безпосередньо у сімейного лікаря.