На Сумщині опрацьовують додаткові заходи щодо захисту населення та інфраструктури від ворожих обстрілів

У Сумській області проведено нараду з питань удосконалення цивільного захисту населення, що мешкає в прикордонних районах.

Захід відбувся за участю командувача Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва та виконувача обов’язки голови Сумської обласної військової адміністрації Тараса Савченка.

Про це повідомляє Командування Об’єднаних Сил Збройних Сил України.

Нарада мала цілком практичне спрямування – організувати спільну роботу зі зменшення втрат серед цивільного населення та посилення захисту критичних об’єктів цивільної інфраструктури у прикордонні Сумщини.

За словами очільника області Тараса Савченка, під час зустрічі було окреслено низку конкретних заходів, які має здійснити обласна військова адміністрація разом з військовим командуванням.

«Нами визначені спільні напрямки щодо миттєвого реагування на ворожі обстріли по об’єктах критичної інфраструктури та миттєвого забезпечення захисту цивільного населення області», — наголосив Тарас Савченко.

Учасники заходу дійшли висновку, щоб протягом місяця вийти на конкретні результати зі зменшення пошкоджень цивільної інфраструктури та втрат серед цивільного населення.

Під час робочої поїздки на Сумщину генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав оборонні позиції з метою вивчення умов несення служби та виконання бойових завдань. З його слів, стан військових справ на прикордонні такий, що забезпечує якісне виконання поставлених завдань.

«Військові, які боронять Сумський напрямок, дуже вмотивовані, знають своє бойове завдання й готові до його виконання. Командирами підрозділів правильно організовані заходи бойової підготовки, логістичне забезпечення та створені комфортні умови служби й проживання для бійців», — зазначив командувач.

Данкор

Читайте також:

  1. Найбільший заклад освіти Тростянецької громади відновлюється за підтримки міжнародних фондів

  2. У Сумах відбудеться благодійний аукціон – зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для сумських військових на Бахмутському напрямку

  3. 22-річний боксер із Шостки Максим Галінічев загинув на війні з рашистами

  4. Кролевецька яблуня-колонія посіла III місце в онлайн-голосуванні за Європейське дерево-2023

  5. Понад 100 жителів Тростянецької громади отримали ваучери на відбудову господарських споруд, зруйнованих внаслідок війни

  6. У Лебедині попрощалися з полеглим захисником Іллею Гаврилишиним

  7. Як захисникам та захисницям отримати лікування за кордоном?

  8. У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком

  9. А ви б придбали рибальський квиток? – рибалок Сумщини просять взяти участь в опитуванні

  10. Сумчан запрошують на благодійний весняний забіг