На Сумщині очікується найвищий 5 клас пожежної небезпеки

За прогнозом обласного Гідрометцентру, у період з 1 по 3 серпня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека – найвищого 5 класу! У цей період зростає небезпека пожеж в природних екосистемах.

Такі загоряння вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому досить швидко вони можуть поширюватися на значні площі, загрожуючи як довкіллю, розташованим поруч житловому сектору та об’єктам інфраструктури, так і життю та здоров’ю людей.

Нагадуємо, що відповідно до Розпорядження голови Сумської облдержадміністрації – керівника військової адміністрації, забороняється відвідування населенням лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

У свою чергу рятувальники закликають громадян бути відповідальними та не допустити знищення нашої мальовничої Сумщини, яке вже підступно продовжує проводити ворог! Не паліть суху траву та сміття. Будьте максимально обережними з вогнем. А при виявленні ознак пожежі на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!

Головне управління ДСНС України у Сумській області