На Сумщині погасили нову поштову марку «Винищувачі зла»

У спецпогашенні поштової марки «Винищувачі зла», присвяченій літаку F-16, взяв участь заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олексій Дрозденко.

Як зазначив він, випуск марки – це чергова символічна подія, яка продовжує героїчну серію поштової продукції про боротьбу українського народу з ворогом, про наш шлях до миру.

«Дизайн марки також символічний – він підкреслює нашу впевненість у власній міці і перемозі, єдність та міжнародну підтримку. Зло обов’язково перетреться об сталеву згуртованість української нації та силу світової демократичної спільноти», – наголосив Олексій Дрозденко.

Ця марка також додає впевненості, що з надходженням американських винищувачів F-16 в Україну наші захисники будуть ще ефективніше захищати свій народ, нищити ворога, відвойовувати території та наближати Перемогу.

Автор поштового випуску «Винищувачі зла» Максим Паленко на малюнку метафорично зобразив, як українська армія нищить московський кремль – символ «Імперії зла», перетираючи його на винищувальній тертушці. На конверті зображений також лицар у шоломі-тризубі, який уособлює благородність, силу та честь українського воїнства, яке боронить рідну землю.

Тираж поштової марки – 600 000 примірників. Вартість марки – 23 гривні номіналу F (стандартне поштове відправлення) плюс 16 гривень – на благодійні потреби. Кошти, які буде зібрано з реалізації марок, спрямовуватимуть на придбання дронів для захисників.

Відучора придбати марку «Винищувачі зла» можна у відділеннях або на сайті Укрпошти.