На Сумщині пожежа сухої трави перекинулася на будівлю

15 березня о 16:20 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в с. Сінне Сумського району. На гасіння прибула місцева пожежна команда, яка розташована у даному населеному пункті Миропільської громади.

Як було встановлено, на відкритій території загорілася суха рослинність на значній площі та вогонь встиг перекинутися на покрівлю розташованої поруч будівлі. Сільські вогнеборці локалізували пожежу рослинності, запобігши подальшому поширенню вогню та оперативно ліквідували загоряння на покрівлі.

Даний приклад оперативної та ефективної роботи місцевої пожежної команди вкотре підтверджує важливість функціонування в громадах протипожежних формувань. Рятувальники Сумщини проводять активну роботу щодо налагодження тісної співпраці з органами місцевого самоврядування у напрямку створення нових та вдосконалення роботи існуючих місцевих пожежних команд.

Шановні громадяни! Рятувальники закликають вас не випалювати суху рослинність! Це завдає непоправної шкоди довкіллю та призводить до величезних втрат. Будьте обачні, перестаньте спалювати природу нашої держави.