На Сумщині ракета не розірвалася й застрягла в саду біля будинку

Ворожою авіацією з території росії був здійснений ракетний удар по місту Середино-Буда Шосткинського району. У результаті обстрілу пошкоджені будинки й господарські споруди містян.

До чергової частини відділення поліції №1 (м. Середино-Буда) надійшло кілька повідомлень про те, що неподалік від будинків, у дворах, садках та городах на землі видніються сліди обстрілу, а подекуди є залишки ракет, які вдень прилетіли сюди з-за лінії кордону після обстрілу з гелікоптера.

На місце події вирушила мобільна група вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області. Оглядаючи місця, куди влучили ракети, фахівці виявили, що одна з ворожих ракет не спрацювала і застрягла у ґрунті в саду приватного домогосподарства, налякавши своїм прильотом дівчинку-підлітка, яка якраз була на подвір’ї.

Сапери поліції з обережністю вилучили бойову частину ракети, вивезли її подалі від населеного пункту та знищили шляхом підриву.

«Це знову ті самі некеровані авіаційні ракети С-8КОМ з модернізованою бойовою частиною посиленої осколкової дії, якими московіти регулярно з безпечної для них відстані обстрілюють прикордоння нашої області. Призначені вони для ураження броньованої, легкоброньованої техніки і живої сили. Та росіяни обирають собі за мішені наші мирні міста і села, нищать в них будинки, інфраструктуру, вбивають і калічать людей», – коментує Ігор Черняк, начальник вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області.

Поліція закликає громадян, жителів прикордонних з росією територій у випадку загрози авіаційного чи артилерійського обстрілів, не ігнорувати повідомлення про небезпеку і негайно переміщуватися в укриття.