На Сумщині створять раду з питань внутрішньо переміщених осіб

Відповідне розпорядження підписав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Відповідно до статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 р. № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду внутрішньо переміщених осіб»:

Утворити Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Сумській обласній державній адміністрації.

Раді керуватися Типовим положенням про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 р. № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду внутрішньо переміщених осіб».

Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації забезпечити:

1) приймання та узагальнення поданих кандидатами до членів Ради документів;

2) подання до 08.09.2023 на погодження голові Сумської обласної державної адміністрації – начальнику обласної військової адміністрації пропозицій щодо персонального складу Ради.

  1. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад утворити ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердити положення про зазначені ради в десятиденний строк після підписання цього розпорядження.