На Сумщині суд виніс вирок чоловікові, який виправдовував збройну агресію рф

15 травня оголошено вирок у кримінальному провадженні по обвинуваченню 54-річного мешканця Охтирського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 436-2 КК України.

Судом установлено, що чоловік, використовуючи власний ноутбук, у серпні 2022 року через російську соціальну Інтернет-мережу «Однокласники» навмисно поширював та опубліковував матеріали, які містили виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України та глорифікацію осіб, які здійснюють збройну агресію рф проти України.

Під час досудового розслідування між сторонами кримінального провадження: прокурором та обвинуваченим за участі захисника укладено угоду про визнання винуватості у скоєнні кримінального правопорушення.

Суд, дослідивши матеріали кримінального провадження, затвердив угоду про визнання винуватості чоловіка у пред’явленому обвинуваченні та призначив йому, узгоджене між сторонами кримінального провадження, покарання у виді 1 року позбавлення волі, звільнивши його від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік з покладенням на нього обов’язків на підставі статті 76 КК України.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до Сумського апеляційного суду через Тростянецький районний суд Сумської області шляхом подання апеляційної скарги протягом 30 днів з моменту його проголошення.