На Сумщині сім᾿ї загиблих захисників та постраждалі під час захисту Батьківщини отримають матеріальну допомогу з обласного бюджету

На 2023 рік на зазначені цілі в обласному бюджеті заплановано 7,8 мільйона гривень.

Як повідомили в обласному Департаменті соціального захисту населення, в обласній комплексній програмі соціального захисту населення на 2022-2026 роки один із розділів «Родина Героя» спрямований на соціальну підтримку Захисників і Захисниць України та членів їх сімей.

У рамках Програми надається: одноразова матеріальна допомога постраждалим (по 25 тисяч гривень) та сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (25 тисяч гривень на сім’ю); одноразова матеріальна допомога сім’ям загиблих Захисників і Захисниць України на поховання (15 тисяч гривень на сім’ю); адресна грошова допомога Захисникам і Захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісти), померлих за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії; щорічна разова грошова допомога батькам загиблих (тих, які пропали безвісти), померлих Захисників і Захисниць України.

Зокрема, на черговому засіданні комісії з питань надання матеріальної допомоги розглянуто 10 заяв від військовослужбовців, які отримали травму, поранення, контузію під час захисту Батьківщини, 22 заяви від сімей загиблих Захисників і Захисниць України та одну заяву Захисника України на відшкодування за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії.

За рішенням комісії задоволено заяви 9 постраждалих Захисників і Захисниць України, 9 заяв сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України щодо надання одноразової матеріальної допомоги, 11 заяв батьків загиблих Захисників і Захисниць України щодо надання разової грошової допомоги та одному Захиснику України за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії.

З обласного бюджету постраждалі Захисники України та сім’ї загиблих Захисників і Захисниць України отримають допомогу у сумі 626,7 тисяч гривень, повідомили в ОДА.

Читайте також:

  1. Найбільший заклад освіти Тростянецької громади відновлюється за підтримки міжнародних фондів

  2. У Сумах відбудеться благодійний аукціон – зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для сумських військових на Бахмутському напрямку

  3. 22-річний боксер із Шостки Максим Галінічев загинув на війні з рашистами

  4. Кролевецька яблуня-колонія посіла III місце в онлайн-голосуванні за Європейське дерево-2023

  5. Понад 100 жителів Тростянецької громади отримали ваучери на відбудову господарських споруд, зруйнованих внаслідок війни

  6. У Лебедині попрощалися з полеглим захисником Іллею Гаврилишиним

  7. Як захисникам та захисницям отримати лікування за кордоном?

  8. У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком

  9. А ви б придбали рибальський квиток? – рибалок Сумщини просять взяти участь в опитуванні

  10. Сумчан запрошують на благодійний весняний забіг