На телеканалі СТС стартував проєкт “Економіка прикордоння” про відновлення й розвиток нашого регіону

Телеканал СТС у співпраці з Сумською обласною військовою адміністрацією розпочинає новий телевізійний проєкт “Економіка прикордоння”.

Переглянути можна вже сьогодні в ефірі телеканалу СТС після вечірнього випуску новин (о 19.00) або ж на нашому YouTube-каналі.


24 лютого прикордонна Сумщина першою прийняла на себе удар повномасштабного російського збройного вторгнення. Внаслідок бойових дій і російської окупації в області пошкоджено, або повністю зруйновано понад 2 тисячі 700 об’єктів. Досьогодні щоденні ворожі обстріли методично руйнують промислові підприємства, соціальну й житлову інфраструктуру. Хто і як має діяти в цих умовах, щоб вже сьогодні сформувати план відновлення й розвитку регіону, підтримати проєктно й фінансово ділову активність підприємств промисловості й приватного бізнесу, повернути віру й перспективу громадянам Сумщини – ці аспекти ключові в діяльності Агенції регіонального розвитку Сумщини і в проєкті телеканалу СТС «Економіка прикордоння».


Три роки – це той мінімальний термін, який в керівництві Сумської ОВА визначили для проведення реформ, що мають якісно змінити Сумщину.

На Сумщині зараз діє 51 територіальна громада. В Агенції мають ідеї «зшивання» різних громад на сільських територіях – через їх кооперування в масштабних інфраструктурних проектах : освітніх, і бізнесових, і соціальних.

Про ідеї й вже готові напрацювання детально розповідатимемо у подальших випусках телепроєкту СТС «Економіка прикордоння».

А перший випуск можна переглянути прямо тут і зараз: