На Тростянеччині поліція та кінологи розшукали бабусю, яка загубилася в лісі

Близько доби тривали заходи щодо встановлення місця знаходження 83-річної жінки, яка заблукала у лісі. Пізно увечері до чергової частини відділення поліції №1 (м. Тростянець) Охтирського районного відділу поліції звернувся 36-річний мешканець міста. Він розповів, що його 83-річна бабуся в обідній час пішла з дому до лісу за дровами та досі не повернулася.
На місце події негайно направили слідчо-оперативну групу, був орієнтований весь особовий склад підрозділу, а також розпочаті пошукові заходи для встановлення місцезнаходження літньої жінки.
Повідомлення про зникнення жінки та орієнтування з її описом було направлено всім нарядам, що працювали в місті та на прилеглій території. До пошуків, окрім особового складу відділення поліції, були залучені військовослужбовці Національної гвардії України та співробітники кінологічного центру ГУНП в Сумській області разом з службовими собаками.
Спільна робота всіх учасників пошуку дала позитивний результат: жінку виявили в лісовому масиві та повернули додому.
Як виявилося, старенька пішла до лісу збирати дрова та заблукала. Наразі з нею все гаразд, життю та здоров’ю нічого не загрожує.