На фронті загинув відеооператор із Шостки

Завтра, 23 лютого, Шосткинщина прощатиметься зі своїми земляком, захисником Батьківщини Андрієм Ревою.

Панахида розпочнеться о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон). Траурна церемонія прощання розпочнеться об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Рева Андрій Григорович народився 11 липня 1980 року у Шостці. Після навчання у Шосткинській загальноосвітній школі №12 вступив до місцевого профтехучилища на спеціальність «електромонтер». Подальшу освіту юнак продовжив у Конотопському індустріально-педагогічному технікумі. Після здобуття професійної освіти та проходження армійської служби Андрій Рева повернувся до Шостки. За словами родичів, з юності Андрій любив читати, але особливим його захопленням було фотографування та відеозйомка, комп’ютерний монтаж.

Саме тому Андрій в подальшому обрав професію відеооператора, понад 18 років пропрацювавши в Шосткинській телерадіокомпанії «Телеком-Сервіс».

Колеги по роботі згадують Андрія Реву як безпрецедентного професіонала. За період роботи амбітний і працелюбний чоловік пройшов шлях від оператора до заступника директора з технічних питань.

«Розумний, здібний, майстер на усі руки. Не було жодного питання, на яке б він не знав відповіді. Завжди готовий прийти на допомогу. На нього завжди можна було покластися. Добрий, щирий. Дуже любив доньку Дарину», – таким запам’ятався Андрій Григорович тим, хто працював з ним поряд.

Задовго до лютого 2022 року Андрій Рева добровільно записався на курси військової підготовки для загонів територіальної оборони, а з перших днів повномасштабної рашистської агресії чоловік вже був у лавах ТРО. Що б не траплялося в житті, він ніколи не жалівся.
На фронт поїхав у середині лютого цього року. Через поганий зв’язок спілкування з рідними було дуже коротким і епізодичним. «В мене все добре», – тільки і встигав сказати він близьким людям… Через три дні родина Героя отримала страшну звістку: 17 лютого 2023 року стрілець Андрій Рева загинув при виконанні військового обов’язку, в бою за Україну, її свободу та незалежність. Висловлюємо глибоке співчуття родинам наших земляків, молимось за упокій їх світлих душ і за підтримку близьких…

Андрію навіки 42 роки. Без батька залишилася донька.