На Ямпільщині вирощують виноград, що не поступається південному

Сорок сім сортів столового винограду вирощує в Імшані Володимир Коршок. Чоловік займається виноградарством вже близько десяти років і переконаний, що при розумному підході виноград, вирощений на Поліссі, нічим не поступається південному.

Володимир розповідає, що про вирощування винограду замислювався давно, а підштовхнув його до цього життєвий випадок.

“У мене три операції на серці, і кожен рік я лежу в лікарні – в кардіодиспансері. Там невропатологом працює лікар з Тростянця, він у ноутбуці все дивився сюжети про виноград, і я почав цікавитись. Він розповів мені багато про виноград”.

Того ж року чоловік побував у Тростянці, де перейняв досвід місцевого виноградаря Леоніда Кушнерова.

“Придбав у нього саджанці і почав рити ями, а ями треба рити дуже великі: 80 на 80, або 70 на 70. Коли рив такі ями, всі думали, що я затіяв якесь велике будівництво, склад, чи щось таке будую. А коли дізнались, що під виноград, то всі, чесно кажучи, здивувались”.

Першого врожаю довелось чекати три роки, але він виправдав всі сподівання.

“Відразу загорівся, бо врожай був великий, адже погода була чудова, не те, що останні три роки. Захотілось далі розвиватись. Почав бетонувати стовпці, шпалери ставити. Дружина говорить, що вже досить – вже і городу немає. У нас зараз 62 кореня винограду, 47 сортів. Я думаю, що ще добавиться трохи – на наступний рік хочу додати три сорти”.

Володимир переконаний, що вже найближчим часом столовий виноград стане звичним явищем на присадибних ділянках півночі Сумщини.

yampil.info